Skip to main content

Malta Rocky Beach olarak adı geçen büyük kayalıklara sahip plajların yanında muhteşem kumsallara da sahip. Malta kumsallarının bir çoğunun ulaşımı otobüs ile birkaç aktarma gerektirse de dert etmeniz gereken tek şey pazartesi başlayacağınız diyet olsun diye MaltaVista sizin için bir kısmı eğitim programınıza dahil olacak şekilde ücretsiz ulaşım imkanı sağlıyor!

1. Maltavista’ nın favorisi Blue Lagoon!

Comino’ da yer alan Blue Lagoon’u ölmeden uğramanız gereken plajlar listesine alabilirsiniz 🙂 Bembeyaz kumsalı ve masmavi suyu ile yüzmeye doyamayacağınızın garantisini veriyoruz.


2. Golden Bay

Golden Bay Malta’ nın en uzun kumsallarından biri. Şezlonga ihtiyaç duymadan yumuşacık kumsalın üzerine uzanabileceğiniz bir plaj.

Golden Bay - Malta
3. Paradise Bay

Plaja doğru yürürken yeni bir yer keşfediyor hissi uyandıracak bu küçük plajda, Malta’ nın kumsal plajlarından biri olsa da sakinlik sevenler için biraz ilerisindeki rocky beach te iyi bir seçenek.

4. Mellieha Bay

Mellieha Bay’ de plajın büyüklüğü ve ulaşım kolaylığı sebebi ile tercih edilen plajlar arasında.

5. Paceville Bay

Dil okullarına, ders sonraları havlunuzu alıp çıkabileceğiniz yakınlıkta olan bu plaj kalabalık olsa da sıcak günlerde çabucak serinlemek için iyi bir seçenek olabiliyor.