Skip to main content
Malta'da farklı niceliklere sahip 30'un üzerinde dil okulu bulunmaktadır.
1
Araştırın, inceleyin! Beklenti ve ihtiyaçlarınızı belirleyin. Bu süreçte MaltaVista’ya tamamen ücretsiz olarak danışın.
2
Alternatifleri değerlendirip kendinize uygun olan programa karar verin, gerisini bize bırakın. Tüm süreçleri yönetelim, siz ise bavulunuzu hazırlamakla meşgul olun.
3
Eğitime başlayın, ayrıca tabii ki denizi, kumu ve güneşi de unutmayın! Yetmez derseniz, bir hafta sonuna küçük bir avrupa turu sığdırabilirsiniz.
4
Malta’dayken yaşayabileceğin her türlü problemde Malta ofisimiz ve tüm ekibimiz ile yanınızda olduğumuzu unutmayın. Malta’nın tadını çıkarın!

Malta’da Dil Eğitimi

Malta’daki dil okulları, her yıl Dünya’nın farklı ülkelerinden gelen yaklaşık 90.000 kişiye dil eğitimi sunmaktadırlar. [istatistikler] MaltaVista olarak bizler, Malta’nın en büyük eğitim acentesi olarak Malta’da eğitim alma planı yapan bireylerin eğitim odaklı seyahatlerini planlamak, süreçlerini kolaylaştırmak ve Malta’da bulundukları süre zarfında ihtiyaçları halinde onlara yüz yüze destek olmak adına çalışıyoruz.

Malta’da 1 hafta ile 52 hafta arasında dil eğitimi alınabilmektedir. Okullarda her Pazartesi günü eğitim başlamaktadır. Haftada 20 derslik genel ingilizce eğitimi, haftada 30 derslik yoğun ingilizce eğitimi, iş ingilizcesi eğitimi, Toefl veya Ielts eğitimi gibi farklı eğitim seçenekleri bulunmaktadır. Eğitime başlanmak istenen tarih, eğitim alınacak hafta sayısı veya eğitim programı gibi detaylar öğrencilerin talep ve kararı doğrultusunda, okulların müsaitlik durumuna uygun şekilde organize edilmektedir. Bu detayların tümü veya bir bölümü okuldan okula farklılık gösterebilmektedir.

MaltaVista olarak Malta’da eğitim planı yapan bir öğrencinin kendi talep, ihtiyaç ve beklentilerine en uygun okulu ve eğitim programını tercih etmesine yardımcı olmak adına danışmanlık sunmaktayız. Eğitimin yanında konaklama alternatifleri, uçak biletleri, sosyal aktiviteler ve oryantasyon gibi ihtiyaç duyulan noktalarda bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda öğrencilerimize yardımcı olmaktayız.

Malta’da bulunan ofisimiz vasıtasıyla Malta’daki ekibimiz, iş ortağımız olan dil okullarını, okulların sahip olduğu konaklamaları ve Malta’da eğitim almaya gelen öğrencilerimizi düzenli olarak ziyaret etmekte ve takip etmektedir. Böylece sunduğumuz hizmetlerin kalite standartlarını olabilecek en üst düzeyde tutmayı başarıyoruz.

Not: 1-16 yaş aralığındaki öğrenciler için yalnızca yaz kampı bünyesinde eğitim alabilmektedir. Yaz kampları hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için www.maltayazkampi.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 16 yaşın üzerindeki bireylerin dil eğitimi için ise bu sayfayı incelemeye devam edebilir ve bilgi talep formunu doldurabilirsiniz.

Dil Eğitimi Hakkında Önemli Bilgiler

Malta’da dil eğitimi haftalık olarak planlanır. 1-52 hafta arasında eğitim alınabilir. Bu süreye öğrenci karar verir. Hafta içi her gün ders işlenmektedir ve 1 dersin süresi 45 dakikadır. Sınıf kapasitesi azami 12 kişidir.

Okula gelen her yeni öğrenci seviye belirleme sınavına katılır ve kendi dil seviyesine uygun olan sınıfta eğitim alır. Her okulda A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyeleri mevcuttur.

Öğrenciler, kurs sürelerinin bitiminde yetkinlik kazandıkları seviyenin sertifikasını alırlar. Alınan sertifikalar uluslararası akreditelidir ve tüm Dünya’da geçerliliğe sahiptir.

Konaklamalar Hakkında Önemli Bilgiler

Malta’daki tüm dil okullarının kendilerine ait, okul binasına genellikle yürüme mesafesinde olan farklı konaklama alternatifleri bulunmaktadır. Bu konaklamalar alternatiflerinde sadece o okulun öğrencileri konaklamaktadır. Bu da güvenli bir konaklamanın yanında sosyalleşmeyi kolaylaştırmaktadır. Ayrıca okul konaklamaları konforlu ve ekonomiktir. Yaygın olarak birçok okulda aşağıdaki konaklama alternatifleri mevcuttur.

  • Eşyalı Daire & Rezidans Konaklaması
  • Aile Yanı Konaklama
  • Hostel veya hotel konaklaması

Dil Eğitimi Alırken Çalışma İmkanı

Malta’ya dil eğitimi için giden öğrencilere yasal olarak çalışma izni verilmektedir. Work and Study adı verilen bu program hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Dil Okulları Fiyat Listesi

Dil okullarının güncel ve kampanyalı fiyatlarına www.booking.maltavista.com adresinden erişebilir ve bu adres üzerinden online olarak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi veya sorularınız ile ilgili bize ulaşabilirsiniz.

Süreç Nasıl İlerliyor? Şimdi Ne Yapmalı?

İlk bakışta karmaşık gibi görünse de farklı bir ülkede eğitim alma süreci aslında zorlu bir süreç değildir. Önemli olan sağlıklı bir araştırmanın ardından doğru adımları atmak. Nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız yukarıda bulunan iletişim formunu doldurun veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

Malta’da dil eğitimi ile ilgili blog yazılarımızın dil eğitiminizi planlarken faydalı olacaktır.

MALTA’DAKİ DİL OKULLARI

Dil okulları hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki logolara tıklayabilirsiniz.

ESE Malta Dil Okulu
Clubclass Malta Dil Okulu
Maltalingua Dil Okulu
EC Malta Dil Okulu
IELS Malta Dil Okulu
BELS Malta Dil Okulu
ACE Malta Dil Okulu
Gateway Malta Dil Okulu
ELA Malta Dil Okulu
Inlingua Malta Dil Okulu
Atlas Malta Dil Okulu
Malta Üniversitesi Dil Okulu
LSC Malta
AM Malta Dil Okulu
Matla ETI Dil Okulu
Linguatime Malta Dil Okulu
A Class Malta Dil Okulu
LAL Malta Dil Okulu
Easy Malta Dil Okulu
GV Malta Dil Okulu
Cavendish Malta Dil Okulu
Sprachcaffe Malta Dil Okulu
Malta Alpha Dil Okulu
IH Malta Dil Okulu
Berlitz Malta Dil Okulu
NSTS Dil Okulu
Malta English Domain Dil Okulu
Malta ICTQ Dil Okulu
Malta ECS Dil Okulu
Malta Link Dil Okulu