Skip to main content

2022 Yılında Stajyer Alınmayacaktır

Aşağıdaki formu doldurarak 2023 yılı için ön başvuru yapabilirsiniz.

MaltaVista Stajyerleri Röportajları

Dilruba
İstanbul Üniversitesi

Hüma
Yeditepe Üniversitesi

Hande
Ege Üniversitesi

Busemin
İstanbul Şehir Üniversitesi

MaltaVista Stajı part-time bir staj olup tüm stajyerimiz stajları süresince ingilizce dil eğitimi alırlar. Bu program ile hedefimiz, stajyerlerimizin hedeflenen becerilerini geliştirmeleri yönünde onlara geniş bir perspektifte nitelikli katkı sağlamak, kendi branşlarında ise kalifiye bir profesyonel olmalarına yönelik mentörlük ederek tercübe edinmelerine katkıda bulunmaktır.

Bunun yanında uluslararası çalışmalar yürüten bir dünya insanı olma vizyonundaki öğrenciler için yabancı dil bilmenin zaruretine ve önemine binaen bir farkındalık oluşturabilme isteğindeyiz.

Hali hazırda herhangi bir üniversitede ön lisans, lisans (hazırlık dahil) veya yüksek lisans programlarından herhangi birinde okuyan tüm öğrenciler uygun gördükleri pozisyon için başvuru yapabilir.

Başvuruya açık olan staj pozisyonları aşağıdaki gibidir. Başvuru yapan adaylar ile mail adresleri üzerinden iletişime geçilerek başvuru sürecinin sonraki aşamalarınana ilişkin süreç detayları paylaşılacaktır. Her pozisyon için kontenjanlarımızın kısıtlı olup kontenjanlar dolduğunda başvurular kapatılacaktır.

Görsel Sanatlar Stajyeri

Fotoğrafçılık, prodüksiyon, grafik tasarım veya web tasarım konularından en az birine hakimsen bu staj pozisyonu için başvuru yapabilirsin.

Dijital Pazarlama ve Reklamcılık Stajyeri

Sosyal medya yönetimi, internet reklamcılığı, web tabanlı programlama, arama motoru optimizasyonu veya genel olarak bilişim teknolojileri konularından en az birine hakimsen bu staj pozisyonu için başvuru yapabilirsin.

Halkla İlişkiler ve Pazarlama Stajyeri

Medya, halkla ilişkiler, içerik üretimi ve içerik pazarlaması veya basın-yayın konularından en az birine hakimsen bu staj pozisyonu için başvuru yapabilirsin.

Yönetim ve Organizasyon Stajyeri

Etkinlik organizasyonu, müşteri ilişkileri yönetimi, genel yönetim süreçleri, uluslararası ticaret veya iş geliştirme konularından en az birine hakimsen bu staj pozisyonu için başvuru yapabilirsin.

Girişimcilik Stajyeri

Girişimcilik ruhu olan, proaktif, çözüm odaklı düşünen, her zaman büyük resme odaklanan, mükemmelliyetçi ve öğrenmekten keyif duyan biri isen bu staj pozisyonu için başvuru yapabilirsin.


MaltaVista Stajı’na Yönelik Ek Bilgilendirme

MaltaVista’da yapılacak staj Erasmus Staj Hareketliliği bünyesinde kabul görmekte olup talep edilmesi halinde erasmus staj için gerekli evraklar/formlar stajyerlerimize sunulacaktır. Bu doğrultuda Malta’da staj yaparken hibe alma imkanı söz konusu olabilir. Detaylı bilgi için Malta’da Staj sayfamızı veya Erasmus Staj Nedir? başlıklı blog yazımızı inceleyebilirsiniz..

MaltaVista Stajı’na dahil olmak için zorunlu staj koşulu bulunmamaktadır. Zorunlu veya isteğe bağlı olmak üzere başvuru şartlarını kabul eden ve kriterlerimizi sağlayan herkes başvuruda bulunabilir.

Staj başvurusu veya staj sürecinde stajyerlerimizden herhangi bir ücret talep edilmez. Staja kabul edilen öğrencilerden uçak bileti, konaklama, dil eğitimi ve kişisel masraflarını karşılamaları beklenmektedir. Konaklama ve dil eğitimi organizasyonu, stajyerlerimizin talep etmesi halinde normale nazaran daha ekonomik şekilde MaltaVista tarafından sunulabilmektedir. Ayrıca vize sürecinde resmi işlemlere yönelik vize danışmanlığı yine MaltaVista tarafından ücretsiz sunulmaktadır.

MaltaVista Stajı part-time bir stajdır ve haftalık çalışma saati 15-25 saat arasında değişmektedir. Stajyerlerimiz geriye kalan zamanlarını dil eğitimi ve sosyal aktiviteler ile dolu dolu geçirebilir, Malta’nın ve MaltaVista’nın sunduğu olanaklardan faydalanabilirler.

Tüm sorularınız için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.