Skip to main content

ACE Malta Dil Okulu

ACE dil okulu, kendi markasını Malta’nın butik ve kaliteli dil okulu konumlandırmaktadır. Kurulduğu 2012 yılından bu yana da hızlı bir büyüme ivmesi yakalamış ve bulunduğu merkezi konumu, modern mimarisi, güçlü sosyal aktivite programları ve sıcak öğrenci ilişkileri neticesinde Malta’nın göze çarpan okullarından biri olmayı başarmıştır.

ACE English Malta dil okulu Malta’nın merkezi sayılan St. Julians şehrinin Paceville bölgesindeki Bay Street isimli alışveriş merkezinin 3. ve en üst katında bulunmaktadır. Avrupa’da oldukça yaygın olan alışveriş merkezi içerisindeki eğitim kurumlarının Türkiye’de bazı örnekleri bulunmaktadır. Bay Street alışveriş merkezi hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse, yılın en az 300 günü güneşli bir ülke olan Malta’nın iklimi düşünülerek üstü açık olarak inş edilmiştir. Bünyesinde Mc Donals, Hard Rock Cafe veya Costa Cafe gibi sosyalleşme ve yemek ihtiyacının giderilebileceği markaları barındırmaktadır. Gerçi bu tarz markaların bir çok dil okuluna rahatlıkla yürünebilecek mesafelerde olduğunu söylemek gerekir. ACE dil okulunun bir alışveriş merkezi içerisinde bulunmasının asıl avantajı, oldukça merkezi bir konumda sessiz bir eğitim ortamı sunuyor olmasıdır.

ACE dil okulunda toplam 24 sınıf bulunmaktadır ve sınıf kapasitesi azami 12’dir. Okul tarafından sunulan son verilere göre öğrencilerin geldikleri ülkelere göre dağılımları %15 Brezilya, %15 İtalya, %12 Rusya, %8 Kolombiya, %8 İspanya, %8 Türkiye, %4 Fransa, %4 Almanya, %4 Güney Kore, %4 Ukrayna, %3 Japonya, %3 İsviçre ve %12 diğer ülkeler şeklindedir.

Fiziksel Ayrıcalıklar

Klimalı Sınıflar

Lounge Alanı

Kahve Makinası

Kütüphane

Bilgisayar Odası

Eğitim Ayrıcalıkları

İnteraktif Tahta

Sosyal Ayrıcalıklar

Hoşgeldin Partisi

Düzenli Aktiviteler

Diğer Ayrıcalıklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Sim Kart

Çocuk Oyun Odası *

* Bu ayrıcalık Malta’daki tüm okullar içerisinde sadece bir veya bir kaç okul tarafından sunulmaktadır.

ACE Dil Okulu Öğrencilerinin Videoları

Eyşan Altan
Öğrenci

Veliddin Kutay Koçak
Öğrenci

Aleyna İldeş
Öğrenci

Daha fazla video izlemek için buraya tıklayın


ACE Dil Okulunda Eğitim

ACE dil okulunda eğitime başlama günü Pazartesi’dir. Her hafta yeni öğrenci kabulleri gerçekleşir. Diğer okullarda olduğu gibi öğrenciler hafta sonları Malta’ya seyahat ederek konaklamalarına yerleşirler ve takip eden ilk pazartesi günleri eğitimleri başlar.

ACE Dil Okulu’nda sunulan dil eğitimi programlarının başlıkları aşağıdaki gibidir.

Genel & Yoğun İngilizce

En çok tercih edilen program haftada 20 ders olan genel ingilizce programıdır. Yoğun ingilizce programı ise haftada 30 derstir. Beginner, Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper Intermadiate ve Advanced olmak üzere toplamda 6 farklı seviyede eğitim sunulmaktadır ve her öğrenci kendi dil seviyesine uygun olan sınıf bünyesinde eğitim alır.

İş İngilizcesi

İş hayatı üzerine dil becerilerini geliştirmek isteyen profesyonellerin veya profesyonel adaylarının katıldığı eğitimlerdir. Genel ingilizce, yoğun ingilizce ve/veya ek olarak birebir özel ders alternatifleri bulunmaktadır.

Dil Sınavlarına Hazırlık

Herhangi bir dil sınavına hazırlanan öğrenciler için ilgili sınavlara yönelik uzmanlığı bulunan öğretmenlerce sunulan programlardır. ACE dil okulu bünyesinde IELTS, TOEFL ve Cambridge sınavlarına yönelik eğitim verilmektedir.

Mesleki İngilizce Eğitimleri

Meslekleri gereği ingilizceyi geniş bir yelpazede kullanmak durumunda olan profesyonellerin katıldığı, genellikle belirli bir sektöre veya temaya (tıp, hukuk, mühendislik, fen, mimarlık, havacılık, turizm vb.) yönelik eğitimlerdir. Birebir özel ders veya kapalı grup (en az 4 kişi) şeklinde uygulanmaktadır.

Mühendisler için ingilizce, sağlık çalışanları için ingilizce (tıp ingilizcesi), hukuk çalışanları için ingilizce (hukuk ingilizcesi) veya turizm sektörü için ingilizce şeklinde örneklendirilebilir.

Teacher Training Eğitimleri

İngilizce öğretmenlerinin veya öğretmen adaylarının mesleki bilgilerini uluslararası standartlara taşımaları adına tasarlanmış, metodoloji tabanlı ve prestijli bir eğitim programıdır.

Ailelere Yönelik Eğitimler

Çocukları ile beraber seyahat etmek isteyen ebeveynler için sunulan programlardır. Anne ve babalar talep ettikleri eğitim programına dahil olurken çocuklar ise kamp programına katılabilir veya eğer mevcut ise okulun ana sınıfında vakit geçirebilir.

Özel Dersler

Talep edilen ders saati kadar bire bir özel ders, öğrencinin mevcut programına ek olarak sunulur. Özellikle belirli bir konuda önemli eksiği bulunan, sınavlara hazırlanan veya belirli bir sektöre yönelik iş ingilizcesi eğitimi alan öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca eğitim süresi kısıtlı olan öğrenciler de daha fazla verim elde etmek için bire bir özel ders alabilirler.

Junior Kamp Programları

18 yaşın altındaki öğrencilerin katıldığı, dil eğitiminin yanında tüm günü dolduran oldukça yoğun sosyal etkinlik programını da kapsayan kamp programlarıdır.

Kamp programları hakkında detaylı bilgi edinmek için Malta’da Kamp Programları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Okulun Sahip Olduğu Akreditasyonlar

MaltaVista, ACE Malta Dil Okulu‘nun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve iş ortağıdır. Tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Tel: 0850 302 7612
Mail: [email protected]

TÜM OKULLARI TEK HARİTADA GÖR