MaltaVista’nın ve Malta’daki kurumların tüm kampanya ve promosyonlarını bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Kampanya geçerlilik tarihleri ve diğer detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

BEDAVA UÇAK BİLETİ

MaltaVista olarak 8, 12 ve 24 haftalık kayıtlarda seyahat sağlık sigortasını ve vize masraflarını karşılıyor, çift yön uçak bileti (İstanbul-Malta-İstanbul) hediye ediyoruz.

EC ENGLISH

EC Dil Okulu, hafta sayısı fark etmeksizin tüm yetişkin eğitimlerindeki kayıtlarda geçerli olmak üzere liste fiyatı üzerinden %20 indirim sunuyor.

CLUBCLASS SABİT KUR KAMPANYASI

Clubclass Dil Okulu, 8 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere indirimli fiyatlar üzerinden sabit kur kampanyasını yaz dönemindeki eğitimleri de kapsayacak şekilde uzattı.

AM LANGUAGE STUDIO

AM Dil Okulu, 6 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere oldukça avantajlı fiyatlarla dil eğitimi alma imkanı sunuyor.

LINGUATIME SCHOOL OF ENGLISH

Linguatime Dil Okulu, 8 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere oldukça avantajlı fiyatlarla dil eğitimi alma imkanı sunuyor.

ACE ENGLISH MALTA

ACE Dil Okulu, Türkiye’deki kur dalgalanmasından dolayı sadece Türk öğrencilere özel olarak 6 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere indirimli fiyatlar sunuyor.

GATEWAY SCHOOL OF ENGLISH

Gateway Dil Okulu 8 hafta ve üzeri kayıtlarında geçerli olmak üzere 80 €’dan başlayıp 1040 €’ya kadar uzanan çeşitli indirimler sunuyor.

EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH

ESE Dil Okulu, 8 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere indirimli fiyatlar, ayrıca 12 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere İstanbul-Malta-İstanbul olmak üzere çift yön ücretsiz uçak bileti sunuyor.

IELS DİL OKULU

IELS Dil Okulu, 3 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere hotel konaklamalı paket programlarında oldukça ekonomik fiyatlarla dil eğitimi alma imkanı sunuyor.

HER ŞEY DAHİL PROGRAMI

MaltaVista’nın tasarladığı ve uyguladığı Her Şey Dahil Programı 31.01.2019 tarihine kadar yapılacak ön kayıt işlemlerinde 200 €, 28.02.2019 tarihine kadar yapılacak kayıt işlemlerinde ise 100 € indirimli.

ATLAS LANGUAGE SCHOOL

İrlanda’nın önde gelen dil okullarından Atlas Language School, 7 Ocak 2019 itibariyle Malta şubesiyle eğitimlere başlıyor. Açılışa özel 100x100x100 kampanyası sunuyor.

CLUBCLASS KURU SABİTLEDİ

Clubclass dil okulu 8 hafta ve üzeri eğitim ve konaklama kayıtlarında euro kuruntu 5 TL’ye sabitledi.

AM LANGUAGE STUDIO

AM Language Studio, 8, 12 ve 24 haftalık eğitim ve konaklamalar kapsamında oldukça avantajlı paket fiyatlar sunuyor.

ACE ENGLISH FREE UPGRADE

ACE, 4 hafta ve üzeri kayıtlarda genel ingilizce eğitimi ücreti ödeyerek yoğun ingilizce eğitimi alınabilecek FREE UPGRADE kampanyası sunuyor.

400 EURO İNDİRİM

MaltaVista, 2017 lasnamanına özel 10 Kasım 2017 tarihine kadar yapılacak kayıtlarda 400 € indirimli kayıt olma imkanı sunuyor.

STAJ PROGRAMI KAMPANYASI

Protokolümüz doğrultusunda İstanbul Şehir Üniversitesi ve Pamukkale Üniversitesi öğrencilerine Malta’da Staj Programı kapsamında hizmet bedeli üzerinden %40 oranında indirim uygulanmaktadır.