Skip to main content

Malta Dil Okulu Kampanyaları

MaltaVista’nın ve Malta’daki kurumların tüm kampanya ve promosyonlarını bu sayfadan takip edebilirsiniz. Kampanya geçerlilik tarihleri ve diğer detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

TÜM DİL OKULU KAMPANYALARI

Dil okullarının sunduğu tüm indirim ve promosyonları artık www.booking.maltavista.com adresinden takip edilebilir, online rezervasyon yapabilirsiniz.

2022 YILI ERKEN KAYIT KAMPANYASI

2022 yılında Malta’da eğitim almak için erken yaptıran öğrencilerimize vizeden uçak biletlerine kadar bir çok farklı promosyon sunuyoruz. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

STAJ PROGRAMLARINDA %30 İNDİRİM

MaltaVista olarak, Malta’da Staj Programı kapsamında %50 indirim ve esnek ödeme imkanları sunuyoruz.

ACE ENGLISH MALTA

ACE Dil Okulu, Türkiye’deki kur dalgalanmasından dolayı sadece Türk öğrencilere özel olarak 6 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere indirimli fiyatlar sunuyor.

EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH

ESE Dil Okulu, covid-19 kampanyasıyla birlikte ekonomik fiyatlar sunmakla birlikte, 12 hafta ve üzerinde çift yön uçak bileti promosyonuna devam ediyor.

ÖN ÖDEMESİZ KAYIT

Covid-19 sebebiyle ön kayıt ödemesi yapmadan anlaşmalı dil okullarına kayıt olabilir, böylece okulların promosyonlarından faydalanabilirsiniz. Gitmekten vazgeçerseniz her zaman iptal edebilirisiniz.

IELS DİL OKULU

IELS Dil Okulu, 3 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere hotel konaklamalı paket programlarında oldukça ekonomik fiyatlarla dil eğitimi alma imkanı sunuyor.

HER ŞEY DAHİL PROGRAMI

MaltaVista’nın tasarladığı ve uyguladığı Her Şey Dahil Programı 31.01.2019 tarihine kadar yapılacak ön kayıt işlemlerinde 200 €, 28.02.2019 tarihine kadar yapılacak kayıt işlemlerinde ise 100 € indirimli.

LINGUATIME SCHOOL OF ENGLISH

Linguatime Dil Okulu, 8 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere oldukça avantajlı fiyatlarla dil eğitimi alma imkanı sunuyor.

ATLAS LANGUAGE SCHOOL

İrlanda’nın önde gelen dil okullarından Atlas Language School, 7 Ocak 2019 itibariyle Malta şubesiyle eğitimlere başlıyor. Açılışa özel 100x100x100 kampanyası sunuyor.

CLUBCLASS KURU SABİTLEDİ

Clubclass dil okulu 8 hafta ve üzeri eğitim ve konaklama kayıtlarında euro kuruntu 5 TL’ye sabitledi.

AM LANGUAGE STUDIO

AM Language Studio, 8, 12 ve 24 haftalık eğitim ve konaklamalar kapsamında oldukça avantajlı paket fiyatlar sunuyor.

ACE ENGLISH FREE UPGRADE

ACE, 4 hafta ve üzeri kayıtlarda genel ingilizce eğitimi ücreti ödeyerek yoğun ingilizce eğitimi alınabilecek FREE UPGRADE kampanyası sunuyor.

400 EURO İNDİRİM

MaltaVista, 2017 lasnamanına özel 10 Kasım 2017 tarihine kadar yapılacak kayıtlarda 400 € indirimli kayıt olma imkanı sunuyor.

STAJ PROGRAMI KAMPANYASI

Protokolümüz doğrultusunda İstanbul Şehir Üniversitesi ve Pamukkale Üniversitesi öğrencilerine Malta’da Staj Programı kapsamında hizmet bedeli üzerinden %40 oranında indirim uygulanmaktadır.