Skip to main content
 
 
 

MaltaVista Hakkında

MaltaVista, Malta odağında sunduğu hizmetler kapsamında uzmanlaşmış Malta merkezli bir eğitim teknolojileri ve danışmanlık markasıdır.

MaltaVista, sahip olduğu şirket kültürünün rehberliğinde gerçekleştirilmiş olan süreç inovasyonları neticesinde uluslararası eğitim sektörünün dijital dönüşümüne öncülük etme vizyonuyla, kurulduğu 2017 yılından bu yana Malta’ya eğitim veya staj amaçlı seyahat etmek isteyen kişilerin süreçlerinde danışmanlığın da ötesinde kolaylaştırıcı görevini üstlenmiştir.

Uluslararası eğitim sektöründe tek bir destinasyona odaklanmış olmanın getirmiş olduğu derin bilgi birikimi, güçlü kurumsal bağlantılar ve sonuç odaklı danışmanlık anlayışı neticesinde teknoloji tabanlı değer önerileri ile öğrencilerinin Malta’ya seyahat planları, hazırlık süreçleri ve Malta’da geçirdikleri süre boyunca verimliliği en üst düzeye taşıma misyonuyla çalışmaktadır.

MaltaVista’nın iş yönetimine ilişkin öncü değerleri süreç verimliliği ve sektörel inovasyon iken, hizmet anlayışı açısından öncü değeri ise öğrencilerine sunduğu danışmanlık kapsamında güncel bilginin şeffaf sunulması neticesinde olağan şekillenen güven olgusudur. Hizmet anlayışına ilişkin daha detaylı bilgi için Kalite Politikası’nı inceleyebilirsiniz.