Skip to main content

MamaVista Sosyal Sorumluluk

2021 yılında başlattığımız kurumsal sosyal sorumluluk projemiz olan MamaVista kapsamında Malta’daki herhangi bir dil okuluna uzun dönem kayıt yaptıran her öğrencimiz adına 10 kg, kısa dönem kayıt yaptıran her öğrencimiz adına ise 5 kg mama bağışı yapıyoruz.

İlgili bağışlar, MaltaVista ekibince bizzat ziyaret edilerek yerinde görülmüş, yüzlerce sokak köpeğininin barınmasını, beslenmesini ve tedavisini gerçekleştirerek hayvan dostlarımıza yuva olan Patipark Hayvanseverler Derneği’nin Ankara’daki barınağına, barınağın ihtiyaç duyduğu periyotlar dahilinde teslim edilmektedir.

Adına bağış gerçekleştirilen her öğrencimizi, bağış sonrasında mail yoluyla bilgilendiriyor olacağız.

On binlerce hayvan dostumuzun barındığı Türkiye’yenin dört bir yanındaki yüzlerce barınağın ihtiyaçları göz önünde bulundurulunca, gerek bizim gibi şirketlerin gerekse de sizler gibi bireylerin yaptıkları bağışların yeterli olmadığı görünmekte. Bu sebeple, bu konuya hassasiyet göstererek herhangi bir barınağa destek olmanızı, maddi imkanlarınızın kısıtlı olması halinde ise en azından barınak ziyaretinde bulunarak gönüllü faaliyetlerde bulunmanızı, zamanınızı ve sevginizi hayvan dostlarımızla paylaşmanızı temenni ederiz.

MamaVista adını verdiğimiz sosyal sorumluluk projemize destekleriniz için #patiparkpaw ve #mamavista etiketleriyle sosyal medya hesaplarınızdan paylaşımda bulunabilirsiniz.