Skip to main content

Clubclass Malta Dil Okulu

Clubclass Dil Okulu, okul binası, konaklama binaları ve sosyal alanlarının aynı kompleks içerisinde bulunmasıyla birçok okula göre fark yaratan, 15 yılı aşkın geçmişi ve güçlü akademik kadrosu ile Malta’nın önde gelen okullarından biridir.

Okulun konumu Malta’nın merkez şehirlerinden olan Swiegi’dedir. Malta’nın kalbi olan St. Julian’s, deniz kokusunu içinize çekebileceğiniz ve Malta’nın popüler kumsallarından biri olan St. George’s Körfezi ve Malta’nın gece hayatı ile ünlü bölgesi Paceville’e yaklaşık 10 dakika yürüme mesafesindedir. Ayrıca okulun hemen karşısında Sliema ve Malta’nın başkenti olan Valletta bağlantılı bir otobüs durağı bulunmaktadır ki Malta’da otobüs ile istediğiniz her yere gidebildiğinizi hatırlatmak isteriz.

Clubclass dil okulunun toplamda 27 sınıfı bulunmaktadır ve sınıf kapasitesi azami 12’dir. Toplamda 40’ın üzerinde farklı ülkeden yüzlerce öğrenci eğitim almak için Clubclass Dil Okulu’nu tercih etmektedir. Okul tarafından sunulan son verilere göre öğrencilerinin geldikleri ülkelere göre dağılımı şu şekildedir:

%11.4 Kolombiya, %7.5 Rusya, %7.2 Türkiye, %6.7 Brezilya, %6.7 İtalya, %6.6 Kazakistan, %4.9 İspanya, %3.9 Güney Kore, %3.1 Ukrayna, 2.9 Fransa ve %39.1 diğer ülkeler şeklindedir.

Öğrencilerin yaş ortalamalarına bakıldığında ise 18-25 yaş aralığındaki öğrencilerin %42 oranla en büyük grup olduğu görülmektedir. Bu grubu %26 oranla 26-35 yaş aralığındaki öğrenciler, %15 oranla 18 yaş altı öğrenciler, %10 oranla 36-45 yaş aralığındaki öğrenciler, %7 oranla 46 yaş ve üzeri öğrenciler izlemektedir.

Fiziksel Ayrıcalıklar

Klimalı Sınıflar

Lounge Alanı

Kafeterya

Kütüphane

Bilgisayar Odası

Eğitim Ayrıcalıkları

Online Eğitim

İnteraktif Tahta

Sosyal Ayrıcalıklar

Hoşgeldin Partisi

Düzenli Aktiviteler

Yüzme Havuzu *

Spor Salonu *

Masa Tenisi *

Diğer Ayrıcalıklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Sim Kart

7/24 Resepsiyon *

* Bu ayrıcalık Malta’daki tüm okullar içerisinde sadece bir veya bir kaç okul tarafından sunulmaktadır.

ESE Dil Okulu Öğrencilerinin Videoları

Umut Çelebi
Bankacı

Özge Ulusoylu
Hemşire

Hızır İlyas Aydın
Mühendis

Daha fazla video izlemek için buraya tıklayın


Clubclass Dil Okulunda Eğitim

Clublcass Dil Okulunda tüm yıl boyunca (resmi tatiller hariç) her pazartesi günü seviye belirleme sınavı ile yeni öğrenciler eğitimlerine başlarlar. Beginner, Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper Intermadiate ve Advanced olmak üzere toplamda 6 farklı seviyede eğitim sunulmaktadır ve her öğrenci kendi dil seviyesindeki farklı öğrenciler ile beraber eğitim alır.

Clubclass’daki tüm dersler öğrencilerin ilgisini çekmek, onları teşvik etmek ve motive etmek için tasarlanmıştır. Dersler eğitimli ve deneyimli profesyonel öğretmenler tarafından en yeni eğitim materyalleri kullanılarak verilir.

Clubclass Dil Okulu’nda sunulan dil eğitimi programlarının başlıkları aşağıdaki gibidir.

Genel & Yoğun İngilizce

En çok tercih edilen program haftada 20 ders olan genel ingilizce programıdır. Yoğun ingilizce programı ise haftada 30 derstir. Beginner, Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper Intermadiate ve Advanced olmak üzere toplamda 6 farklı seviyede eğitim sunulmaktadır ve her öğrenci kendi dil seviyesine uygun olan sınıf bünyesinde eğitim alır.

İş İngilizcesi

İş hayatı üzerine dil becerilerini geliştirmek isteyen profesyonellerin veya profesyonel adaylarının katıldığı eğitimlerdir. Genel ingilizce, yoğun ingilizce ve/veya ek olarak birebir özel ders alternatifleri bulunmaktadır.

Dil Sınavlarına Hazırlık

Herhangi bir dil sınavına hazırlanan öğrenciler için ilgili sınavlara yönelik uzmanlığı bulunan öğretmenlerce sunulan programlardır. Clubclass dil okulu bünyesinde IELTS, TOELF IBT ve Cambridge sınavlarına yönelik eğitim verilmektedir.

Ailelere Yönelik Eğitimler

Çocukları ile beraber seyahat etmek isteyen ebeveynler için sunulan programlardır. Anne ve babalar talep ettikleri eğitim programına dahil olurken çocuklar ise kamp programına katılabilir veya eğer mevcut ise okulun ana sınıfında vakit geçirebilir.

Özel Dersler

Talep edilen ders saati kadar bire bir özel ders, öğrencinin mevcut programına ek olarak sunulur. Özellikle belirli bir konuda önemli eksiği bulunan, sınavlara hazırlanan veya belirli bir sektöre yönelik iş ingilizcesi eğitimi alan öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca eğitim süresi kısıtlı olan öğrenciler de daha fazla verim elde etmek için bire bir özel ders alabilirler.

Junior Kamp Programları

18 yaşın altındaki öğrencilerin katıldığı, dil eğitiminin yanında tüm günü dolduran oldukça yoğun sosyal etkinlik programını da kapsayan kamp programlarıdır.

Kamp programları hakkında detaylı bilgi edinmek için Malta’da Kamp Programları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Okulun Sahip Olduğu Akreditasyonlar

MaltaVista, Clubclass Malta Dil Okulu‘nun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve iş ortağıdır. Tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Tel: 0850 302 7612
Mail: [email protected]

TÜM OKULLARI TEK HARİTADA GÖR