Skip to main content

Inlingua Malta Dil Okulu

Inlingua Malta, 1980 yılında kapılarını uluslararası öğrenciler açmış olup, yarım asırdır kesintisiz şekilde eğitim sunan Malta’nın köklü dil okullarından biridir. Inlingua markası toplamda 30’dan fazla ülkede, 300’ün üzerinde okulu bünyesinde barındırmaktadır ve Inlingua Malta, bu markanın ön plana çıkan şubeleri arasındadır. Dağıldığı coğrafya ve sahip olduğu şube sayısı açısından bakıldığında Inlingua, uluslararası eğitim sektörünün en büyük zincir okulu konumundadır ve her yıl 300.000’in üzerinde öğrenci Inlingua Dil Okulları bünyesinde eğitim almaktadır.

Inlingua Malta Dil Okulu, ISO kalite sertifikalarına sahip, aynı zamanda Cambridge Sınavları kapsamında sınav merkezidir. Eğitim sürecinde Inlingua tarafından geliştirilmiş olan, konuşma pratiğini önceliklendiren ve öğrencilerini çeviri yapmaktan ziyade ingilizceye düşünmeye sevk eden bir metodolojiyi kullanmaktadırlar. Ayrıca diğer okullardan farklı olarak kendi kitaplarını hazırlamakta ve basmaktadırlar. Dolayısıyla tüm Dünya’daki şubelerinde Inlingua Kitapları kullanılmaktadır.

Inlingua Dil Okulu Malta’nın merkezi şehirlerinden biri olan Sliema’da bulunmaktadır. Bir yarımada olan Sliema’nın bir yanında Malta’nın başkenti Valletta, diğer yanında ise St. Julian’s şehri bulunmakta olup, restoran, kafe, hotel veya eğlence mekanları gibi birçok tesis ve işletme yakın çevrede bulunmaktadır. Ayrıca Malta’nın en büyük alışveriş merkezi yine burada, okula birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

Inlingua Malta dil okulunda 20 adet sınıf bulunmakta olup, tüm sınıflar klimalı ve interaktif tahtalara sahiptir. Yakın geçmişte baştan sona tadilattan geçen okul, öğrencilerin ihtiyaç duyacağı her detay düşünülerek yeniden tasarlanmış ve hazırlanmıştır. Okul tarafından sunulan son verilere göre öğrencilerin geldikleri ülkelere göre dağılımları %34 Rusya, %18 İtalya, %13 Almanya, %12 Fransa, %7 Japonya, %6 İspanya, %4 Ukrayna, %3 Brezilya ve %3 diğer ülkeler şeklindedir.

Fiziksel Ayrıcalıklar

Klimalı Sınıflar

Lounge Alanı

Kütüphane

Otomat

Eğitim Ayrıcalıkları

Online Eğitim

İnteraktif Tahta

Sosyal Ayrıcalıklar

Hoşgeldin Partisi

Düzenli Aktiviteler

Diğer Ayrıcalıklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Sim Kart

* Bu ayrıcalık Malta’daki tüm okullar içerisinde sadece bir veya bir kaç okul tarafından sunulmaktadır.

Inlingua Dil Okulu Öğrencilerinin Videoları

Adnan Çetin
Öğrenci

Daha fazla video izlemek için buraya tıklayın


Inlingua Dil Okulunda Eğitim

Inlingua dil okulunda eğitime başlama günü Pazartesi’dir. Her hafta yeni öğrenci kabulleri gerçekleşir. Diğer okullarda olduğu gibi öğrenciler hafta sonları Malta’ya seyahat ederek konaklamalarına yerleşirler ve takip eden ilk pazartesi günleri eğitimleri başlar.

Inlingua Dil Okulu’nda sunulan dil eğitimi programlarının başlıkları aşağıdaki gibidir.

Genel & Yoğun İngilizce

En çok tercih edilen program haftada 20 ders olan genel ingilizce programıdır. Yoğun ingilizce programı ise haftada 30 derstir. Beginner, Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper Intermadiate ve Advanced olmak üzere toplamda 6 farklı seviyede eğitim sunulmaktadır ve her öğrenci kendi dil seviyesine uygun olan sınıf bünyesinde eğitim alır.

İş İngilizcesi

İş hayatı üzerine dil becerilerini geliştirmek isteyen profesyonellerin veya profesyonel adaylarının katıldığı eğitimlerdir. Genel ingilizce, yoğun ingilizce ve/veya ek olarak birebir özel ders alternatifleri bulunmaktadır.

Dil Sınavlarına Hazırlık

Herhangi bir dil sınavına hazırlanan öğrenciler için ilgili sınavlara yönelik uzmanlığı bulunan öğretmenlerce sunulan programlardır. Inlingua dil okulu bünyesinde IELTS, TOEFL ve Cambridge sınavlarına yönelik eğitim verilmektedir.

Ailelere Yönelik Eğitimler

Çocukları ile beraber seyahat etmek isteyen ebeveynler için sunulan programlardır. Anne ve babalar talep ettikleri eğitim programına dahil olurken çocuklar ise kamp programına katılabilir veya eğer mevcut ise okulun ana sınıfında vakit geçirebilir.

Özel Dersler

Talep edilen ders saati kadar bire bir özel ders, öğrencinin mevcut programına ek olarak sunulur. Özellikle belirli bir konuda önemli eksiği bulunan, sınavlara hazırlanan veya belirli bir sektöre yönelik iş ingilizcesi eğitimi alan öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca eğitim süresi kısıtlı olan öğrenciler de daha fazla verim elde etmek için bire bir özel ders alabilirler.

Junior Kamp Programları

18 yaşın altındaki öğrencilerin katıldığı, dil eğitiminin yanında tüm günü dolduran oldukça yoğun sosyal etkinlik programını da kapsayan kamp programlarıdır.

Kamp programları hakkında detaylı bilgi edinmek için Malta’da Kamp Programları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Okulun Sahip Olduğu Akreditasyonlar

MaltaVista, Inlingua Malta Dil Okulu‘nun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve iş ortağıdır. Tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Tel: 0850 302 7612
Mail: [email protected]

TÜM OKULLARI TEK HARİTADA GÖR