Malta’da Dil Eğitimi ve Uçak Bileti Ödüllü Çekiliş

MaltaVista 2020 ilkbahar çekilişi başladı. Çekiliş detaylarını ödüllerini, katılım şartlarını ve diğer detaylarını öğrenmek için lütfen aşağıdaki bilgilendirmelere göz atınız. Çekilişe katılmak için ise buraya tıklayarak açılan sayfadaki talimatları takip edebilirsiniz.

Ödüller Nelerdir?

 • 1 kişiye European School of English dil okulu bünyesinde 2 haftalık dil eğitimi ve konaklama. (Kayıt ücretleri, 2 hafta süreli dil eğitimi, eğitim materyalleri, paylaşımlı daire bünyesinde paylaşımlı odada konaklama, konaklama faturaları ve Malta’da çift yön hava alanı transferi dahildir.)
 • 1 kişiye AM Language Studio dil okulu bünyesinde 2 haftalık dil eğitimi ve konaklama. (Kayıt ücretleri, 2 hafta süreli dil eğitimi, eğitim materyalleri, paylaşımlı daire bünyesinde paylaşımlı odada konaklama, konaklama faturaları ve çift yön hava alanı transferi dahildir.)
 • 10 kişiye Malta’ya tek yön uçak bileti (2020 yılı içinde Malta’da en az 4 hafta süreli dil eğitimi alma koşuluyla sunulacaktır. Farklı bir promosyon ile birleştirilemez.)
 • Çekilişe katılan ve 10 puana ulaşan herkese Malta’da alacakları dil eğitimi kapsamında 50 € değerinde indirim. (2020 yılı içinde Malta’da en az 2 hafta süreli dil eğitimi alma koşuluyla sunulacaktır. Farklı bir promosyon ile birleştirilemez.)

Katılım Şartları ve Çekiliş Kuralları

 • ​Çekilişe katılım için ücret talep edilmemektedir.
 • Çekilişe sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları katılabilir.
 • Çekiliş için alt yaş sınırı 16’dır. Üst yaş sınırı yoktur. 16 ve 17 yaşındaki katılımcıların ödül kazanmaları durumunda yasal ebeveynlerince noter onaylı muvafakatname sunmaları gerekmektedir.
 • Çekilişin son katılım tarihi 20.06.2020 – 23.59’dur.
 • Çekiliş, 21.06.2020 – 30.06.2020 tarihleri arasında MaltaVista Ankara ofisinde, isteyen herkesin katılımına açık şekilde yapılacaktır. Kesin çekiliş tarihi ve saati tüm katılımcılara duyurulacaktır. Ayrıca çekilişin videosu da MaltaVista web sitesinde yayınlanacaktır.
 • Çekilişe kayıt olduktan sonra asgari 5 puan kazanılarak çekilişe katılmaya hak kazanılır. Kazanılan her 5 puan çekilişte 1 adet ek katılım hakkı sağlayacaktır. (Örneğin 10 puanı olan bir katılımcının adı çekiliş listesine 2 kez, 17 puanı olan bir katılımcının adı çekiliş listesine 3 kez, 20 puanı olan bir katılımcının adı çekiliş listesine 4 kez yazılacaktır.)
 • Puan kazanmak için 2 yöntem mevcuttur. Birincisi sistem üzerinden çeşitli görevlerin tamamlanması yoluyla puan kazanımı, ikincisi ise instagram hesabımızda paylaşılmış çekiliş görseli altına yapılacak yorumlarda arkadaş etiketleyerek puan kazanımıdır. (Etiketlenen her farklı 1 kişi için 1 puan kazanılır Her 5 puan +1 çekiliş hakkı sağlar. Dolayısıyla etiketlenen her 5 farklı kişi için +1 çekilişi hakkı kazanılır.)
 • Çekiliş ile ilgili gelişmeler sadece https://maltavista.com.tr sitesi ve MaltaVista’nın resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacaktır. Başka kaynaklarda yayınlanan bilgilere yanıltıcı olabileceği gerekçesiyle itibar edilmemesi gerekir.
 • Ödül kazanan katılımcılar https://maltavista.com.tr web sitesi ve MaltaVista’nın sosyal medya hesaplarında yayınlanacak olup, ayrıca bu kişilere mail yoluyla da bilgilendirme yapılacaktır.
 • Sunulan hiç bir ödül bir başkasına devredilemez. Kazanılan ödüllerin 01.09.2020 – 31.12.2020 tarihleri aralığında kullanılması gereklidir. Ödül kazanan asil talihlilerin 15.07.2020 tarihine kadar ilgili ödülü kabul ettiklerini ve ödülün sunulması hususundaki sorumluluklarını yerine getireceğini mail yoluyla teyit etmeleri gerekir. Teyitte bulunmayan talihlinin ilgili ödülü 1. sıradaki yedek talihliye sunulacaktır ve 1. sıradaki yedek talihlinin 30.07.2020 tarihine kadar ödülü kabul ettiğini mail yoluyla teyit etmesi gerekecektir. Aksi halde ödül 2. sıradaki yedek talihliye sunulacaktır ve 2. sıradaki yedek talihlinin 15.08.2020 tarihine kadar ödülü kabul ettiğini mail yoluyla teyit etmesi gerekecektir. Aksi halde ilgili ödül, bir sonraki çekilişte kullanılmak üzere askıya alınacaktır.
 • Her ödül için 1 asil ve 2 yedek talihli seçilecektir.
 • Her katılımcı 1 adet ödül kazanabilir. Birden fazla ödül kazanılması durumunda maddi karşılığı daha yüksek olan ödül tahsis edilir. Kazanılan diğer ödül/ödüller ise 1. sıradaki yedek talihliye sunulur.
 • Söz konusu ödülün ifası sırasında, öncesinde veya sonrasında talihli, MaltaVista’nın planlayacağı şekilde ilgili medya içerikleri için iş birliği yapmayı kabul etmiş sayılır.
 • Arkadaş davet edilerek puan kazanılması hususunda,  kazanılacak puanlar sadece gerçek kullanıcılar üzerinden tanımlanır. Bir program, yazılım veya algoritma aracılığıyla kazanılan puanların sistem ve sistem yöneticisi tarafından fark edilmesi halinde, bu yolu izleyen kullanıcılar çekilişten diskalifiye edilir. Puan kazanım işlemi, davet edilen kişinin çekilişe katılması halinde gerçekleşir. Sadece davet edilmiş olması, puan kazanmak için yeterli olmamaktadır.
 • MaltaVista çekiliş kurallarını değiştirme, son katılım tarihini uzatma, çekilişi erken sonlandırma hakkını saklı tutar.