Skip to main content

MaltaVista 2020 İlkbahar Çekilişi

MaltaVista 2020 ilkbahar çekilişi sonuçlanmıştır. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Söz konusu pandemi sebebiyle uzun bir süredir evlerimizden çalışıyoruz. Normal şartlarda çekilişimizi Ankara ofisimizde, isteyen herkesin katılımı ile gerçekleştirecek idik, ancak sağlık söz konusu olduğundan dolayı çekilişimize dışarıdan katılımcı kabul etmedik.

Çekilişimize ilk aşamada web sitemiz üzerindeki form + instagram hesabımız üzerinden katılımcı aldık. Pandemi sebebiyle çekiliş süresini uzattıktan sonra ise yalnızca instagram hesabımız üzerinden katılımcı aldık. Hem web sitemizden katılan, hem de instagram hesabımız üzerinden katılan kişilerin çekiliş hakları, çekiliş kurallarına uygun şekilde düzenlenmiş ve ilgili katılım haklarına uygun şekilde çekiliş düzenlenmiştir.

Ödül kazanan kişiler, şayet web sitemizdeki form aracılığıyla çekilişe katılıp ödül kazanmış iseler mail adreslerinin @ karakteri öncesindeki ilk 3 ve son 1 karakterleri, şayet instagram üzerinden çekilişe katılıp ödül kazanmış ise @ işareti ve sonrasında instagram adlarının tamamı yayınlanmıştır. Mail adresinin gizliliği yasal mevzuat olan KVKK’nın gereğidir.

Ödül kazanan kişilerin mail adresi mevcut ise kendilerine mail ile bilgilendirme yapılacaktır. İnstagram üzerinden ödül kazanan kişilere ise instagram üzerinden mesaj gönderilerek bilgi aktarılacaktır. Çekilişe ilişkin tüm sorularınız için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

2 hafta dil eğitim + konaklama kazananlar:

Uçak Bileti kazananlar:

2020 yılı içinde asgari 4 haftalık dil eğitimi için kayıt yaptıran 10 kişiye tek yön uçak bileti ödülü, şirketimizin aldığı karar neticesinde çekilişimize katılan tüm katılımcılara sunulacaktır. Bu ödülden faydalanmak için ilgili kişilerin, kesin kayıt işlemi aşamasında çekilişe katıldıklarını ve bu ödülden faydalanmak istediklerini sözlü veya yazılı olarak beyan etmeleri gerekmektedir. Bu ödülden faydalanmak için kesin kayıt işleminin tamamlanması gereken son tarih 31.12.2020’dir. (Bu ödül, çekiliş kurallarına belirtildiği üzere farklı bir promosyon ile birleştirilemez.)

50 € değerinde indirim kazananlar:

2020 yılı içinde asgari 2 haftalık dil eğitimi için kayıt yaptıran ve çekiliş sisteminde asgari 10 puan toplayan herkese sunulacak olan 50 € değerindeki indirim ödülü, şirketimizin aldığı karar neticesinde (daha sonradan sadece instagram üzerinden devam eden çekilişimizde instagram üzerinden puan toplama opsiyonu bulunmadığı için) çekilişimize katılan tüm katılımcılara sunulacaktır. Bu ödülden faydalanmak için ilgili kişilerin, kesin kayıt işlemi aşamasında çekilişe katıldıklarını ve bu ödülden faydalanmak istediklerini sözlü veya yazılı olarak beyan etmeleri gerekmektedir. Bu ödülden faydalanmak için kesin kayıt işleminin tamamlanması gereken son tarih 31.12.2020’dir. (Bu ödül, çekiliş kurallarına belirtildiği üzere farklı bir promosyon ile birleştirilemez.)

Not: Şayet bir katılımcı birden fazla kez ödül kazanmış ise, en büyük ödül kendisine verilmiş ve daha küçük ödülleri iptal edilmiştir. Kazanımı iptal edilen ödüller için tekrardan çekiliş yapılmış ve liste güncellenmiştir.

Not 2: Kazanılan ödüllerin 2020 yılı sonuna kadar kullanımı kuralı değiştirilmiştir. Söz konusu pandemi sebebiyle şu anda Malta’ya kısa süreli vize başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebeple kısa süreli vize başvuruları tekrar açılana kadar beklenecek, açıldıktan sonra ise ödül kazanan kişilerin ödüllerini kullanması için 6 aylık süre tanımlanacaktır. Şayet ödül kazanan kişinin yeşil pasaportu veya mevcutta schengen vizesi var ise, talep etmesi halinde kısa süreli vize başvurularının açılmasını beklemeksizin ödülünü kullanabilecektir.

Not 3: Kısa süreli vize başvuruları açıldıktan sonra ödül kazanan asil kişilerin ödüllerini kullanımları teyit edilecek, ödüllerinden feragat etmeleri halinde yedek listedeki kişiler ilse sırasıyla iletişime geçilecek ve süreç yönetilecektir.