Skip to main content

MaltaVista Mobil Uygulaması - MaltaVista App

MaltaVista App, öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlamış olduğumuz, hem Android hem de IOS sürümü bulunan mobil uygulamamızdır.

İsteyen herkes MaltaVista App’i ücretsiz olarak indirebilir ve üye olabilir, lakin uygulamanın aktifleşmesi için üyelik sonrasında aktivasyon kodunun girilmesi gerekmektedir. Öğrencilerimiz, bizlerden aldıkları aktivasyon kodu ile uygulamayı aktif hale getirerek herhangi bir ücret ödemeden Malta’da bulundukları süre zarfında uygulamamızı kullanabilirler. Aynı şekilde bu imtiyaz, çözüm ortağımız olan bazı kurumların (Türkiye dışında bulunan iş ortağımız acenteler ve Malta’da bulunan bazı çözüm ortaklarımız) öğrencilerine de sunulmaktadır.

Bu özelleştirilmiş hizmetimiz neticesinde öğrencilerimize MaltaVista’lı olmanın somut bir ayrıcalığını daha sunmanın sevincini yaşıyoruz.

MaltaVista App'in Faydaları Nelerdir?

Aşağıda mobil uygulamamızın sahip olduğu önemli fonksiyonları kısaca anlatıyoruz. Bilmenizi isteriz ki, MaltaVista olarak kısıtlı bir süre Malta’da bulunacak olan öğrencilerimizin eğitim süreçlerini ve her açıdan gelişimlerini maksimize etmeyi misyon edinmiş bulunuyoruz. Mobil uygulamamız da, Malta’ya seyahat edecek öğrencilerimizin ihtiyaç duyacakları bir çok bilgiyi onlara sunacak şekilde, geçmişteki tecrübelerimiz ve eski öğrencilerimizden aldığımız geri dönütler doğrultusunda tasarlanmış ve hayata geçirilmiştir.

MaltaVista App ile;

– Öğrencilerimizin Malta’ya adaptasyon sürecini kısaltma,
– Önemli etkinlikleri takip ederek daha sosyal olmalarını sağlama,
– Yeni arkadaşlıklar kurarak dil pratiği yapmalarını sağlama,
– Anlaşmalı marka ağı ile sunulan indirimler neticesinde kişisel masrafları en aza indirgemeyi sağlama gibi faydaları öğrencilerimize sunabiliyoruz.

MaltaVista App içerisinde öğrencilerimizin faydalanabildiği 5 ana sekme bulunmaktadır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Malta'daki Tüm Önemli Etkinlikler

Malta’daki tüm etkinlik takip edebilir, arkadaşlarınızın katıldığı etkinlikleri görebilir, etkinliklere katılmak için yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Ayrıca MaltaVista’nın yaz döneminde organize ettiği (konuşma kulübü veya kültürel geziler gibi) onlarca etkinliğe ücretsiz veya indirimli katılabilirsiniz.

Bir Çok Marka ve Mekanda Anında İndirim

MaltaVista’nın anlaşmalı olduğu birçok işletmede size özel indirim ve promosyonlar sunulmaktadır. Cafe, restoran, gece kulübü, alışveriş merkezi, havuz, spor salonu ya da çeşitli organizasyonlarda %10 ile %50 arasındaki indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Malta Haritası

ATM ya da süpermarket mi arıyorsunuz? Tek tıklama ile yakınınızda bulunan atm, eczane, süpermarket, free-wifi, cafe, fast-food ya da benzer şekilde birçok işletmeyi filtreleyebilir ve haritadan yol tarifi alabilirsiniz. Özellikle Malta’ya ilk gidildiği zamanlarda, konaklanılan eve en yakın süpermarketin veya okulunuzun nerede olduğu gibi konularda öğrencilerimiz harita özelliğini oldukça etkin kullanmaktadırlar. Ayrıca Malta Hükümeti’nin Malta’da belirli noktalara yerleştirdiği ve ücretsiz internet sağlayan servis noktalarının da tamamını haritadan filtreleyebilir, internet paketiniz olmasa bile ücretsiz internete bağlanabileceğiniz noktaları haritadan görerek Malta’nın tarihi sokaklarında kaybolabilirsiniz.

Yeni Arkadaşlıklar

Türkiye’den ya da herhangi bir ülkeden Malta’ya giden öğrencileri ya da okulunuzda bulunan diğer öğrencileri filtreleyerek profillerini inceleyebilir, onlara arkadaşlık isteği gönderebilir ve sonrasında mesajlaşabilirsiniz. Bir çok öğrencimiz, okullarında tanıştıkları yeni kişiler ile MaltaVista.App üzerinden iletişime geçerek mesajlaşmakta, böylece Whatsapp için gerekli olan numara alışverişini uygulamamız üzerinden kolayca yapabilmekte hatta çoğu zaman whatsapp yerine MaltaVista.App’i kullanmayı tercih etmektedirler. Ayrıca bu özellik sayesinde, Malta’dan ayrıldıktan sonra tüm arkadaşlarınızın irtibat numaralı ve sosyal medya hesaplarına tek tıklama ile erişerek iletişimde kalmaya devam edebilirsiniz.

Çekilişler & Fırsatlar

Mobil uygulmayı kullanan öğrencilerimiz arasında çeşitli dönemlerde çekilişler gerçekleştirmekteyiz. Bazen bir kahve veya akşam yemeği, bazen dalış kursu ya da İtalya’ya uçak bileti gibi birçok ödül uygulama kullanan üyelere dağıtılmaktadır. Bu ödüller kimi zaman MaltaVista tarafından fonlanmakta, çoğu zaman ise çözüm ortağımız kurumlarca öğrencilerimize sunulmaktadır.

MaltaVista’lı olmak ayrıcalıktır” mottosunun hakkını vermek adına hayata geçirdiğimiz önemli projelerimizden biri olan MaltaVista App’in geliştirmelerine halen devam etmekteyiz. 2018 yılı Temmuz ayında Beta olarak yayına aldığımız mobil uygulamamızı 2019 yılı Haziran ayında güncel versiyonu ile eksikleri ve hataları giderilmiş, daha verimli ve fonksiyonel biçimde öğrencilerimizin kullanımına sunacağız. MaltaVista olarak mobil uygulamamız dışında sunduğumuz diğer tüm ayrıcalıkları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

MaltaVista App hakkında detaylı bilgi edinmek ve uygulamamızı telefonunuza indirmek için www.maltavista.app adresini ziyaret edebilirsiniz. Web sitesinin Türkçe versiyonu için ise www.maltavista.app/tr linkine tıklamanız yeterli olacaktır.