Skip to main content

MaltaVista Bursu ve 2021 Promosyonları

MaltaVista olarak 2021 yılında Malta’da eğitim almayı planlayan öğrencilerimizi desteklemek adına, 31.01.2021 tarihine kadar, kontenjanla kısıtlı olmak üzere oldukça faydalı destekler sunuyoruz. Bu kapsamda sunduğumuz bursu, promosyon ve indirimlerimizin detayları aşağıdaki gibidir.

Azami 500 € Tutarında Malta’da Dil Eğitimi Bursu

18-25 yaş aralığında olup, aktif üniversite öğrencisi olan MaltaVista öğrencilerine;

  • 12-23 hafta arası eğitim programlarında 150 €,
  • 24-47 hafta arası eğitim programlarında 300 €,
  • 48 hafta ve üzeri eğitim programlarında 500 € burs verilecektir.

18-30 yaş aralığında olup aktif öğrenci olmayan MaltaVista öğrencilerine;

  • 12-23 hafta arası eğitim programlarında 100 €,
  • 24-47 hafta arası eğitim programlarında 250 €,
  • 48 hafta ve üzeri eğitim programlarında 400 € burs verilecektir.

Not: Bu burstan faydalanabilmek adına kayıt işlemi sırasında e-devlet üzerinden alınan barkodlu öğrenci belgesinin sunulması gerekmektedir. MaltaVista Bursu sunulacak öğrenci sayısı 30’dur. Bursun kontenjanı kayıt tarihi baz alınarak azalacak olup, ekstra bir değerlendirme aşaması bulunmamaktadır.

Seyahat Sağlık Sigortası ve Vize Ücreti Promosyonu

Program süresi fark etmeksizin tüm öğrencilerimizin vize başvuru öncesinde yaptırılması gereken seyahat sağlık sigortaları ve vize başvurusu esnasında ödenmesi gereken 70 € tutarındaki vize başvuru ücretleri promosyonumuz kapsamında MaltaVista tarafından hediye edilecektir.

Yoğun Sezon Farkı Muafiyeti

Malta’da yaz döneminde dil okullarının yoğun sezon fiyat farkı uygulaması mevcuttur. En özet haliyle, yoğun sezona denk gelen (Haziran-Eylül arası) tarihler için ek ücret ödenmesi gerekmektedir. Ancak MaltaVista olarak uyguladığımız promosyon kapsamında, MaltaVista öğrencileri yoğun sezon fiyat farkı ödemesinden muaf olmaktadırlar.

Ön Kayıt Ödemesi İndirimi

Malta Dil Okulları’na kayıt aşamasında ödenmesi gereken ve normal şartlarda 200 € olan ön kayıt ücreti ödemesi, %50 indirimli olarak 100 € olarak ödenecektir. Bu konuda daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Not: Ön kayıt ödemesi ek bir ödeme değildir, toplam program ücretinden düşmektedir. Kaparo ödemesi gibi düşünülebilir. Ön kayıt işlemi yapıldığında öğrencinin faturası kesilir, fiyatı ve okuldaki kontenjanı sabitlenir. Sonrasındaki olası fiyat artışları, ön kayıt işlemini tamamlamış öğrenciyi etkilemez.

MaltaVista Ücret İadesi Garantisi

Kayıt işlemi sonrasında, herhangi bir sebeple programını iptal etmek isteyen öğrencilerimizin iptal taleplerini koşulsuz-şartsız kabul ediyor ve ön kayıt ücretlerini kesintisiz şekilde iade ediyoruz. Bu konuda daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Dil Okulu Promosyonları

Söz konusu pandemi sebebiyle, Malta’da bulunan birçok dil okulu indirimli fiyatlar sunmaktadır. Her okulun uyguladığı indirim ve ilgili detayları farklı olmakla birlikte, bu konuda daha detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilir, ayrıca Malta Dil Okulu Kampanyaları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Malta’da Dil Eğitimi + Staj Programı Promosyonu

Malta’da dil eğitimi ile eş zamanlı olarak staj yapmak isteyen öğrencilerimizin staj organizasyonu, 2021 fiyat listemiz üzerinden %40 indirimli olarak organize edilmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi için Malta’da Staj Organizasyonu sayfamızı inceleyebilir, ayrıca bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Bilgiler:

  • Bu sayfada belirtilmiş olan burslar ve promosyonlar 31.01.2021 tarihine kadar ön kayıt işlemini tamamlayan, yeni kayıtlarımız için geçerlidir. Burs programının kontenjanı 30 kişi, diğer promosyonlarımızın kontenjanı ise 120 kişidir.
  • Kontenjanların dolması halinde burs ve promosyonlar sonlandırılacaktır.
  • Burslar ve her bir promosyon, sadece MaltaVista’nın belirteceği dil okullarında, dil eğitimi ve konaklama kayıtlarında geçerlidir. Programların, bursların ve promosyonların detayları okuldan okula değişebilir.
  • MaltaVista programların, bursların ve promosyonların içeriğini ve detaylarını değiştirme, ayrıca erken sonlandırma hakkına sahiptir. Değişiklik veya erken sonlandırma olması halinde ön kayıt işlemi tamamlanmış olan öğrencilerimiz bundan etkilenmeyecektir.

Daha detaylı bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.