MaltaVista Ücret İade Garantisi

Birçok öğrencimiz 2021 yılı için Malta’ya seyahat planı yapmak istemesi ancak pandeminin sebep olduğu tedirginlik, sağlık endişesi ve yakın geleceğin belirsizliği sebebiyle, öğrencilerimizin risklerini en aza indirgemek ve öğrencilerimizin okulların sunduğu erken kayıt promosyonlarından faydalanmaları adına MaltaVista olarak koşulsuz-şartsız ücret iadesi garantisi sunmaya başlamış bulunuyoruz.

Bunun yanında, ön kayıt ücretini 200 € yerine 100 € olarak uyguluyor olacağız. 1 Ocak 2021 itibariyle, anlaşmalı dil okullarımızdan herhangi birine kayıt olan öğrencilerimiz, vize işlemlerine başlamadan önce herhangi bir sebeple programlarını iptal etmek isterler ise, ön kayıt ücreti olarak ödenmiş olacak olan 100 € tutarındaki ön kayıt ücretinin iadesi, program iptali talebinin tarafımıza iletilmesinden sonraki ilk Cuma günü gerçekleştirilecektir.

MaltaVista Ücret İade Garantisi 2021 yılı sonuna kadar geçerliliğini koruyacak olup, ön kayıt yaptırmış öğrencilerimiz Malta’ya seyahat tarihlerini herhangi bir kısıtlama olmaksızın erteleyebilir veya iptal edebilirler. Program iptalinde herhangi bir gerekçe gösterilmesi gerekli değildir. Ücret iadesi koşulsuz-şartsız gerçekleştiriliyor olacaktır.

Vize işlemlerine başlanmış olunması halinde, MaltaVista Ücret İadesi Garantisi geçerliliğini yitirecek olup, vize işlemleri Malta’ya planlanan seyahat tarihinden yaklaşık 2 ay kadar önce başlatılmaktadır. Bir örnekle açıklayacak olursa, 15 Haziran’da Malta’ya seyahat etmeyi planlayan bir öğrencimiz için en geç 15 Nisan tarihinde vize işlemlerine başlamak gerekir. Bu sebeple, 15 Haziran’da Malta’ya seyahat etmek isteyen bir öğrencimizin 15 Nisan tarihine kadar program tarihini ertelemesi veya programını iptal edip ücret iadesi alması söz konusu olacaktır.

MaltaVista olarak öğrencilerimize sunduğumuz burs programımız ve diğer promosyonlarımız hakkında detaylı bilgi almak için buraya, bize ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

× Whatsapp