Skip to main content

Malta Şövalyeleri Yayında

MaltaVista’nın kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak tasarlanan MaltaSovalyeleri.com 2019 yılı Şubat ayı itibariyle yayın hayatına başladı. Siteyi incelemek için www.maltasovalyeleri.com adresini ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi bu yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Malta Şövalyeleri Kimlerdir?

Malta Şövalyeleri, Malta’da eğitim almış ve edindikleri tecrübeleri başkaları ile paylaşmak isteyen kişilerdir. Şövalyeler bazen bir üniversite öğrencisi, bazen bir beyaz yakalı çalışan, bazense bir öğretmen olabilir. Gerçek mesleklerinden ziyade önemli olan ortak nokta, tüm şövalyelerin Malta’da eğitim almış olmaları, bu güzel Akdeniz adasında zaman geçirmiş ve tecrübeler biriktirmiş olmalarıdır. Dolayısıyla, Malta’da eğitim üzerine araştırma yapan kişiler için önemli bir bilgi kaynağıdırlar.

MaltaSovalyeleri.com aracılığı ile şövalyelerimize erişerek dilerseniz online dilerseniz de yüz yüze görüşebilir, Malta’ya ilişkin tüm sorularınızı bizzat sorabilirsiniz.

Sistem Nasıl Çalışır?

MaltaSovalyeleri.com üzerinde bulunan şövalyeleri kendi kriterleriniz doğrultusunda aratabilir, arama sonuçlarına uygun olan şövalyelerin profillerini görüntüleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden “Yaşadığı Şehir” ve “Malta’da eğitim aldığı okul” bazlı filtreleme yapılabilmektedir.

Şehir filtresi, yaşadığınız şehirde bulunan şövalyeleri listeleyerek yüz yüze görüşme talebi göndermek için verimli bir filtredir. Okul filtresi ise araştırma yapmakta olduğunuz spesifik bir okul var ise, bu okula ilişkin detaylı bilgiyi direkt o okulda eğitim almış olan kişilerden edinmeniz açısından faydalı olmaktadır.

Görüşmek istediğiniz şövalyeler ile ister online olarak, isterseniz de şövalyenin merkezi bir konumda belirleyeceği bir kafede yüz yüze görüşebilirsiniz. Görüşme süreleri 30 dakika olup kafe buluşmalarında çay veya kahveleri biz ısmarlamaktayız.

Daha detaylı bilgi için www.maltasovalyeleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.