MaltaVista Kampüs Buluşmaları

MaltaVista şehrinize geliyor. Aralık ayı boyunca Eskişehir, Bursa, İstanbul, İzmir ve Ankara şehirlerinde toplantılar organize ederek takipçilerimiz ile buluşacağız.

2. Dönemde ise bu şehirlere ek olarak Antalya, Adana, Gaziantep, Erzurum, Trabzon ve Samsun’u da ziyaret edeceğiz.

TAKVİM

Aşağıda şehir, tarih ve saat bilgilerini görebilirsiniz. Lütfen sayfanın altında bulunan formu doldurarak ön kaydınızı tamamlamayı unutmayınız. Buluşma detayları tarafınıza gönderilecektir.

Eskişehir
9 Aralık Pazar
Bursa
9 Aralık Pazar
İstanbul Anadolu Yakası
15 Aralık Cumartesi
İstanbul Avrupa Yakası
16 Aralık Pazar
Ankara
22 Aralık Cumartesi
İzmir
23 Aralık Pazar

Kampüs Buluşmaları Hakkında

MaltaVista Kampüs Buluşmaları, takvimde belirtilen detaylar dahilinde farklı tarihlerde ve şehirlerde, Malta ve Malta’daki programlar hakkında bilgi almak isteyen kişilerin ve MaltaVista yetkililerinin katıldığı bilgilendirme toplantılarıdır.

Buluşmalara katılım ücretsizdir ve yaş sınırı bulunmamaktadır. Ön kayıt formunu doldurmak buluşmaya katılmak için yeterlidir. Buluşmalar bazen bir hotelin konferans salonunda, bazen ise bir kafeteryada olabilir. Bu gibi detaylar katılımcı sayısı ve herkesin ulaşabileceği merkezi bir konumdaki fiziksel imkanlara göre her şehirde farklı olabilmektedir. Buluşmaların organizasyon masrafları ve ikramlar MaltaVista tarafından karşılanmaktadır. Buluşma detayları, ön kayıt formunu dolduran kişilere elektronik posta ve SMS yoluyla olarak gönderilecektir.

Buluşmalara MaltaVista ile Malta’ya gitmiş, dil eğitimi almış veya staj yapmış eski öğrencilerimiz de katılarak tecrübe aktarımı sağlayacaklardır.