MaltaVista Dil Okulu Ödüllü Çekiliş Sonuçları

Daha önce burada duyurmuş olduğumuz çekilişimiz sonuçlanmış olup şeffaf olabilmek adına çekiliş sürecini kayıt ederek tüm katılımcılarımız ile paylaşıyoruz. Aşağıdaki videodan çekilişimizi izleyebilirsiniz.

Çekilişin kazananları ile 3 iş gün içerisinde iletişime geçilecek olup asil hak sahiplerinin 28.02.2019 tarihine kadar kazandıkları ödülün kullanımına dair karar vermeleri gerekmektedir. Bu konuda detaylı bilgi asil hak sahiplerine 3 iş günü içerisinde iletilecektir. 01.03.2019 tarihi itibariyle asil hak sahipleri tarafından kullanılmayan ödüller 3 iş günü içerisinde yedek listede bulunan katılımcılarımız ile sırasıyla iletişime geçilerek sunulacaktır.

2018 yılının son ayında gerçekleştirdiğimiz çekilişimize yönelik yoğun talep neticesinde almış olduğumuz karar ile, çok yakında organize edilecek yeni çekilişimizin detayları için lütfen bizi takip etmeye devam ediniz. Eski katılımcılarımızın tamamına, organize edilecek yeni çekilişe katılımlar başladığı zaman davetiye gönderilecek ve SMS ile bilgi verilecektir.

Tüm sorularınız için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Not: Tüm katılımcılarımıza mail ile gönderdiğimiz ek çekiliş kazanım hakkını değerlendiren katılımcılarımızın hak kazandıkları 2. katılım hakkı çekiliş listesine dahil edilmiştir. (İsimleri 2 kez yazılmıştır.)

Leave a Reply