1
Başvurunu yap ve bavulunu hazırlamaya başla.
2
Çünkü gelecek yaz Malta’da dil eğitimi alıyor olacaksın.
3
Sadece eğitim değil tabii, deniz, kum, güneş, eğlence…
4
Avrupa üzerinden Türkiye’ye dönüşün muhteşem olacak 🙂

KONTENJANLAR DOLMADAN BAŞVURUNU YAP!

DETAYLI BİLGİ

MaltaVista programı bu zamana kadar yurtdışı eğitim sektöründe Malta kapsamında tasarlanmış en etkin ve verimli programdır.

Öğrenciler Malta’da dil eğitimi aldıktan sonra sunduğumuz danışmanlık kapsamında Avrupa üzerinden ülkemize dönerek programı tamamlarlar. Bu esnada birçok ayrıcalık ve avantaj MaltaVista tarafından kendlerine sunulur, zira programımız öğrencilerin ihtiyaçları en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve öğrencilerin tüm beklentilerini karşılayabilecek şekilde hazırlanmıştır.

MaltaVista Stolk’ta…

Malta’dan Sonra Nereye Gitmek İstersin?

Malta’da dil eğitimi almışken, ufak bir Avrupa turu yapmadan Türkiye’ye dönmek olmaz! Üstelik MaltaVista ekibi sana rehberlik ediyor, Avrupa seyahatin için danışmanlık sunuyor, her şeyi ayarlıyor. Sana ise gitmek istediğin şehri seçmek kalıyor.

ROMA

Tarihin pizza ile harmanlandığı şehir.

PARİS

Aşkın tutku ile harmanlandığı şehir.

BARSELONA

Eğlencenin müzik ile harmanlandığı şehir

AMSTERDAM

Özgürlük’ün sanat ile harmanlandığı şehir 🙂

Neden MaltaVista?

Aşağıdaki ayrıcalıkları iş ortaklıkları, uzmanlığı ve ticari itibarı dolayısıyla öğrencilerine sunabilen ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Malta'da denince akla MaltaVista gelir...

MaltaVista olarak Malta’da eğitim ve organizasyon üzerine uzmanlaşmış bir kurumuz. Malta denildiğinde akla gelen ilk marka olma misyonuna sahibiz ve sunduğumuz kaliteli hizmet ile bu doğrultuda emin adımlarla ilerliyoruz.

Malta ile ilgili planlarınız var ise alanında uzman, profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ve güçlü kurumsal bağlantılarımız ile size Türkiye ve Malta’daki ofislerimiz aracılığıyla hizmet sunmaya hazırız.

Malta ofisimize de bekleriz...

Kendi sektörümüzde Malta’da ofisi bulunan ve Malta’da direkt yerinde hizmet sunan ilk ve tek türk markasıyız. Yalnızca türk öğrencilere değil, Dünya’nın bir çok ülkesinden Malta’ya gelen yabancı öğrencilere de çeşitli hizmetler sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Malta’da iken yaşanabilecek her olası problemde dakikalar sonra yanınızda olabilecek uzman bir ekibimiz var, ancak işimizi iyi organize etmemizden olsa gerek Malta’daki öğrencilerimiz problemleri için değil “türk çayını çok özledim, ofise geleyim de tavşan kanı bir çay içeyim” diyerek ofisimizi ziyaret ediyorlar 🙂

Bazı konularda NET olmayı seviyoruz. Vize ve öğrenme garantisi...

Yurtdışı planında bir çok kişi için en büyük problemlerden biri vize almak olsa da, MaltaVista vize departmanımızın prosedürlere hakimiyeti, bilgi birikimi ve öğrencilerimize karşı olan ilgisi sonucunda Malta için vize almak ilk okulda beden eğitimi dersinden 5 almak kadar kolay.

Bu konuda %100 vize başarı oranımız doğrultusunda kendimize güveniyoruz ve vize sonucu olumsuz olan öğrencilerimizin tüm masraflarını karşılamayı taahhüt ediyoruz.

Diğer yandan Malta’da bulunan çözüm ortaklarımız akrediteli dil okullarınca sunulan eğitim neticesinde, ders programını aksatmayan her öğrencimize ingilizce seviyesinde kur yükselme garantisi veriyoruz.

Bugüne kadar ki en iyi programı sunuyoruz...

MaltaVista programı bu zamana kadar Malta’da dil eğitimi almış bir çok öğrencinin ortak ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Yurtdışında eğitim öncesinde öğrencilerimizin kafasında oluşan onlarca soru işareti genellikle aynı konularda oluyor. Bu doğrultuda öğrencilerimizden her şeyi bize bırakarak bu programın keyfini çıkartmalarını istiyoruz.

Diğer yandan MaltaVista programı sundukları çerçevesinde fiyat&performans bakımından en iyi alternatif olduğu konusunda iddialıyız. Tecrübemiz, ortaklıklarımız ve ticari gücümüz dolayısıyla öğrencilerimize bugüne kadar ki en iyi programı olabilecek en uygun fiyat ile sunuyoruz.

Bu ayrıcalıklar sadece MaltaVista'da...

Ayrıcalıklı bir program sunuyoruz. Vize başvurusu için gittiğiniz şehirde hotel konaklaması, Malta seyahatiniz öncesinde kargoyla evinize ulaşan seyahat kiti, hava alanında krallar gibi ağırlanacağınız Lounge hizmeti, Malta’da çeşitli fırsat ve indirimler sunan MaltaVista Kart, Malta’nın altını üstüne getirmenize yardımcı olmak adına yaptığımız organizasyon ve etkinlikler, Avrupa’yı danışmanlığımızın huzuruyla fellik fellik gezerken yorulmayın diye sizin için İstanbul’a taşıdığımız bavulunuz…

Tüm ayrıcalıklar ve detayları için buraya tıklayarak MaltaVista programını detaylı inceleyebilirsiniz.

Teknolojik altyapı, sistemli süreçler, kredi kartıyla ödeme imkanı...

MaltaVista olarak modern teknolojinin sunduğu imkanları en üst düzeyde kullanmaktayız. Programımız kapsamındaki tüm süreçler dijitalize edilmiştir, ofislerimize gelmenize gerek olmaksızın tüm işlemleri geliştirdiğimiz online sistem üzerinden yürütebilirsiniz.

Program ücretini dilerseniz kredi kartı ile 3D Secure altyapısı ve SSL sertifikasına sahip sitemiz üzerinden güvenilir şekilde yapabilir, ayrıca taksitlendirebilirsiniz. Kredi kartı kullanmıyorsanız hesap numaralarımıza veya ofislerimize yapacağınız ödemeleri yine taksitlendirme imkanına sahipsiniz.

Malta’da iken MaltaVista mobil uygulamamızdaki hesabınıza giriş yaparak ihtiyaç duyacağınız bir çok bilgiye erişebilir, ayrıca Malta ekibimiz ile direkt olarak uygulama üzerinden iletişim kurarak destek alabilirsiniz.

Bankalar ile protokol, eğitim kredisi...

MaltaVista programı bir yurt dışı eğitim programıdır. Bu doğrultuda program ücreti için talep etmeniz halinde anlaşmalı bankalardan düşük faizli eğitim kredisi alabilirsiniz. Böyle bir durumda ilgili banka kredi tutarını direkt olarak MaltaVista hesabına aktarır, siz ise kredi şartları doğrultusunda taksitler halinde bankaya ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.