Malta Dil Okulu Çekilişi

Filmler ve Filimler & MaltaVista ortaklığıyla şanslı takipçimizi Malta'ya gönderiyoruz.
ÇEKİLİŞ DETAYLARI

Çekilişe katılanların instagram üzerinden @filmlervefilimler ve @maltavistacom hesaplarını takip ediyor olması gerekmektedir. Çekilişin büyük ödülü Malta’da 2 haftalık dil eğitimi’dir. Diğer detaylar aşağıdaki gibidir.

  • Çekilişe katılımlar yayınlandığı an itibariyle başlamış olup 20.05.2018 tarihinde 23.59’a kadar devam edecektir.
  • Çekilişin kazananı (asil ve yedek olarak) web sitemiz ve sosyal hesaplarımız üzerinden katılımın sonlanmasının ardından 7 iş günü içinde duyurulacak, ayrıca başvuru formunda iletişim bilgileri üzerinden şanslı kişiler ile iletişime geçilecektir.
  • Çekilişe katılım herhangi bir kısıtlama olmaksızın herkese açıktır ve ücretsizdir. 18 yaşından küçüklerin ödül kazanması halinde yasal velilerinin vereceği muvafakatname ile Malta’da Dil Eğitimi alması mümkündür.
  • Kazanılan ödül bir başkasına devir edilemez ya da satılamaz. Çekiliş sonlandıktan sonraki 1 sene içerisinde kullanılması gerekmektedir. Ödül kapsamında yalnızca dil eğitimi ve materyal masrafları karşılanmaktadır. Uçak bileti veya kişisel harcamalar gibi ekstra masraflar katılımcıya aittir.
  • MaltaVista ve Filmler ve Filimler ekibi çekiliş detaylarına ilişkin değişiklik yapmak hakkına sahiptir. Çekilişe katılan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.
ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Çekilişimiz sonuçlanmış olup şeffaflığımızı sunabilmek adına çekiliş sürecini kayıt ederek tüm katılımcılarımız ile paylaşmak istedik. Aşağıdaki videodan çekilişimizi izleyebilirsiniz.

Ödül kazanan katılımcımız @afrasertbass, yedek katılımcımız ise Ceren hanımdır.

Not 1: Çekiliş süreciyle ilgilenen personelimizin yaşadığı sağlık problemi sebebiyle çekiliş sonuçlarının açıklanması bir kaç gün gecikmiştir. Bu gecikmeden dolayı tüm katılımcılarımıza ve takipçilerimize özürlerimizi sunarız.

Not 2: Başvuru formunu doldurarak çekilişimize katılan kişilerin soyadları gizlilik ve bilgi güvenliği politikalarımız doğrultusunda gizlenmiştir.