Tüm Dünya’da indirim çılgınlığı olarak kutlanan Black Friday kapsamında, 23 Kasım 2018 tarihinde sadece 1 günlüğüne geçerli olan %50’ye varan indirimler ile Malta’daki bir çok dil okulu bu akıma katılıyor.

Malta’da eğitim planınız var ise, Black Friday indirimi yapan Malta’daki dil okullarını takip ederek %50 oranındaki indirimler ile kayıt olabilirsiniz.

Tüm dil okulları, Black Friday indirimlerini 23 Kasım Cuma günü yayınlanacaktır. Bu sebeple aşağıdaki formu doldurarak irtibat bilgilerinizi bırakmanız halinde 23 Kasım Cuma sabahı tarafınıza yayınlanmış tüm kampanyalar bildirilecektir.

Değerlendirmek ve karar vermek için 1 gününüz olacağını, ertesi gün fiyatların normal fiyatlara döneceğini unutmayınız. 23 Kasım 2018 günü indirimli fiyatlar ile dil okulu kaydınızı yaptırabilir, 2019 yılı içerisinde istediğiniz bir zaman diliminde Malta’ya giderek dil eğitimi alabilirsiniz. Kısa sürede değerlendirme yapabilmeniz adına MaltaVista olarak, ücretsiz danışmanlık (her zaman olduğu gibi) sunacağımızı hatırlatmak isteriz.